Prodejna

Provádíme:

  • Výkup a prodej nových a starších kol, bazar kol.
  • Prodej náhradních dílů a cyklo doplňků.
  • Stavbu kol na zakázku, objednávku vybraného kola z katalogu, prodej kol v krabici.
  • Platby bezkontaktní kartou, splátkový prodej.
  • Možnost snadného parkování.

Kola:

Na trhu existuje celá řada různých typů kol lišících se cenou, výbavou i použitím. Pokud cyklistika není Vaší doménou, vřele doporučujeme přečíst si náš článek Proč nekoupit kolo v supermarketu. Pomoci Vám může i vysvětlení vybraných cyklistických pojmů.

Před samostatnou koupí si ujasněte odpovědi na následující otázky:

  1. Chcete si pořídit si starší nebo nové?
  2. V jakém prostředí a jak často budete jezdit?
  3. Kolik jste ochotni investovat do kola a následně do údržby a oprav?
  4. Znáte výšku a váhu cyklisty?

Pokud toto víte, my už vám poradíme!

Elektrokola:

Nově nabízíme elektrokola. Můžete si vybrat ze široké nabídky výrobců jako je Haibike, Winora, Apache, Leader fox, 4ever, Galaxy Crussis, Mayo
Rádi vám na elektrokolo přestavíme i vaše stávající kolo. Více informací viz. elektropohony.

Prodej kol v krabici:

Zajímavou možností jak si pořídit značkové kolo levněji, je nákup kola v krabici. Tuto možnost nabízí řada eshopů, ale bohužel ne všichni prodejci jsou seriózní a zákazník tak za své peníze nemusí vždy obdržet to, co si objednal. Ve snaze nabídnout našim technicky zdatným zákazníkům co nejlepší cenu, můžeme pro vás zajistit – prodej kol v krabici. Tato kola jsou originálně zabalená od výrobce, ale narozdíl od internetového obchodu si je můžete u nás zkontrolovat.

Úspora je různá podle značky a celkové ceny, ale může činit klidně i 2000 Kč u kola s cenou 15 000 Kč. Nevýhodou pak je to, že si tato kola musíte doma sami složit (nasadit pedály, dotáhnout středy, nastavit lanka atd.). Navíc k těmto kolům není poskytována garanční prohlídka (standardní záruka je samozřejmě dodržena).

Vyšší cena kola = nižší náklady na údržbu:

Stěžejním faktorem při rozhodování o koupi je pro většinu zákazníků samozřejmě cena. Ta se samozřejmě liší podle typu kola, značky, vybavení atd. Co si je třeba uvědomit, je fakt, že i zde platí okřídlené pravidlo „nejsme tak bohatí, abychom mohli kupovat levné věci“. Dražší modely jsou vyrobeny z odolnějších materiálů, jsou osazeny kvalitnějšími komponenty. To ve svém důsledku znamená nejen větší komfort z jízdy, ale také následně nižší náklady na údržbu.

V našem obchodě prodáváme kola následujících značek:

Dále nabízíme např.: Rock Machine, Amulet, Velamos, Mongoose, Bulls a mnoho dalších, pro ibližší info nás neváhejte kontaktovat.

Pracovní doba:

Pondělí až Pátek po telefonické dohodě
Sobota po dohodě

V zimním čase končí pracovní doba prodejny již v 16:00 !