O nás

Firma Corrigo byla založena v roce 1991. Nejprve se jednalo pouze o opravnu kol, ale již o rok později se činnost firmy rozšířila také o prodej kol, cyklo doplňků a náhradních dílů nejen na kola, ale i na Babetu. Firma se postupně zvětšovala, až dosáhla dnešní podoby. V roce 2003 začala firma provozovat vlastní portál o čtyřkolkářském dění na Moravě – Čtyřkolky Morava a také půjčovnu terénních čtyřkolek. Činnost půjčovny byla ukončena v roce 2006.

Za dobu své existence se firmě Corrigo podařilo vybudovat pevnou pozici na trhu s jízdními koly. Krédem a snahou firmy vždy bylo a je plně uspokojit potřeby zákazníka tak, aby si mohl koupit i tu nejmenší součástku. Firma je připravena poradit a nabídnout zajímavé ceny každému zákazníkovi, ať už se jedná o jednotlivce či o organizaci.

Jsme schopni zabezpečit kvalitní kola a kompletní servis nejen našim individuálním zákazníkům, ale také firmám a organizacím jako jsou půjčovny, rekreační střediska, městská policie apod. Mezi naše zákazníky patří např. půjčovna kol Lázní Darkov, škola pro handicapované děti v Ostravě-Hrabůvce či škola pro handicapované děti ve Frýdku-Místku.
Na našem servise se snažíme upřednostňovat opravy jízdních kol zakoupených na naši prodejně.

  • Nejčastější balíček služeb je malý servis , který doporučujeme realizovat jednou ročně, nebo po ujetí 800 km.
  • Balíček velký servis, který doporučujeme v intervalu jednou za 3 roky nebo po ujetí 3 tis.km.
  • Po objednání máme servis hotový do 24 hod. od převzetí zakázky.
  • Po dohodě jsme schopni zrealizovat opravu u zákazníka, případně zajistit svoz a odvoz kol k opravě.
  • V zimních měsících provádíme kromě oprav jízdních kol také opravy rotopedů a sportovních potřeb.

Na naši prodejně se zabýváme prodejem jízdních kol, doplňků, cyklo vybavení a náhradních dílů. Zákazníci mají u nás možnost prodat svoje starší kolo v bazaru a to buď v komisi nebo na protiúčet.
Nové zboží je u nás možné zakoupit na splátky, našim partnerem je essox.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA