Kurzy a školení

parktoolVážení zaměstnavatelé, máte ve firmě jízdní kola a potřebujete vyškolit zaměstnance pro jejich údržbu? Pak jste na správné adrese, protože opět otevíráme kurz mechanika jízdních kol. Kurz standardně probíhá v prostorách firmy Corrigo, ale nově Vám nabízíme možnost uskutečnit jej přímo u Vás na pracovišti. Kurz je určen pro mechaniky, údržbáře i zájemce z řad veřejnosti. Skládá se z teoretické a praktické části a je ukončen je zkouškou, ke které následně obdržíte certifikát. Na kurzu se jeho účastníci naučí nejen sestavovat kola nová, ale také analyzovat a opravovat poruchy jízdních kol, které byly způsobeny:

  • Následkem provozu
  • Zanedbané údržby
  • Opotřebením
  • Neodborným zásahem

Kurz vede p. Kryštof Lataník, který se profesionálně zabývá opravami jízdních kol již od roku 1991. Kromě toho každoročně absolvuje školení u firmy Shimano. Absolvoval také několik školení přímo u výrobců jízdních kol. Kurz mechanika jízdních kol – všeobecný – je nabízen ve dvou variantách: individuální / skupinový

  • Kurz v rozsahu 8 – 10 hodin v ceně 8500Kč/účastník/15000kč dva účastníci nebo 20000 Kč/skupina max. 5 účastníků.

Po dohodě je možný individuální termín. Pokud máte zájem o bližší informace nebo si chcete kurz rezervovat, kontaktujte nás.