Literatura doporučená - Gabriela Lataníková - poradenství a osobní rozvoj

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Doporučuji
Literatura:
Kniha Partnerské vztahy
Kniha Miluj svůj život je úžasná svým návodem na práci se zrcadlem umět se na sebe podívat jinak než jsme zvyklí s láskou a vidět na sobě ctnosti a nectnosti a umět je dát do rovnováhy.
 
Kniha Duchovní partner
Kniha s podtitulem: aneb setkání s naším dvojpaprskem. Kniha je volným pokračováním knihy Osudový partner.
Kniha Čtyři dohody
Vás naučí neposuzovat, nekritizovat sebe ani ostatní, ale naopak dělat věci tak, jak nejlépe umím. Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky.
Kniha Osudový partner
Může se stát osudový partner duchovním partnerem? To je otázka, kterou častou slyším. Tato kniha ukazuje rozdíl mezi duchovním a osudovým partnerem. Dozvíte se, že sexualita je vlastně potřeba se zalíbit druhému, abych se s ním mohla učit. Díky této knize pochopíte nejen svoji hodnotu, ale i svoji sexualitu.
Kniha Dohoda s nemocí
Výstižně popsané příčiny nemoci příběhy lidí ,kteří pracovali na změně svého myšlení a postoje chování k sobě a k ostatním a když to pochopili jejich uzdravení se zrychlilo.
Kniha Paměti léčitelky
Kniha je návodem k pokoře a pochopení, proč se věci dějí, tak jak se dějí. Je inspirativní autobiografií doplněná zcela neznámými, ale praktickými poučeními pro běžný život.
Kniha Záchranná síť
Kniha je plná překvapení se 126 různými návody a vysvětleními nepoznaných oblastí života pozemského i nadpozemského. Klientům je doporučována po návštěvě léčitele při přechodu do fáze sebeuzdravování.
Kniha Miluj svůj život
Autorka se zabývá příčinami nemocí a její léčebná metoda, zdokonalená dlouhodobou praxí s pacienty, představuje souhrn konkrétních kroků, jak tyto příčiny nemocí odstranit. Její zkušenost je zároveň osobní: usilovnou mentální prací se jí podařilo vyléčit si rakovinu. Svůj život zasvětila pomoci druhým při objevování a využívání jejich potenciálu tvůrčích schopností.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky