O mě - Gabriela Lataníková - poradenství a osobní rozvoj

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu obor "Dětská sestra", velmi mě tato práce bavila a naplňovala ,vždycky jsem měla velkou touhu pomáhat. Ve zdravotnictví mi chyběl zájem o pacienta o jeho duši....nebyl čas se zabývat takovými věcmi jako proč jsou děti nebo dospělý nemocní. Cítila jsem, že existuje vysvětlení, proč se nám všem děje, to co se nám děje, poznávání, učení a uvědomění spoustu věcí v nás a kolem nás je nádherná cesta...a já byla otevřená a připravená se učit věci mezi nebem a zemí.

Odešla jsem ze zdravotnictví a začala jsem podnikat ze svým mužem. Otevřeli jsme si prodejnu jízdních kol. Toto podnikání je krásná škola života.. Tím ,že se stanete zodpovědný ke svému životu a víte, že pokud se v životě chcete mít dobře je třeba proto něco udělat. Bylo neuvěřitelné, že jsme k sobě přitahovali lidi podobné jako jsme my, ať už zaměstnance nebo brigádníky i zákazníky. Oni byli naše zrcadlo a ukazovali nám nás naše kladné i záporné stránky na kterých bychom měli pracovat....ale to jsme nevěděli...do té doby...než mě lákalo na sobě pracovat.....ve volných chvílích jsem si četla knížky, které mi byli doporučené jako "Miluj svůj život", Dohoda s nemoci, Nemoci pocházejí s emocí, Jak žít v partnerských vztazích..atd.
Fotografie Lataníková G.
Růže
Navštěvovala jsem spoustu kurzů a seminářů....studovala jsem v centru přírodní medicíny v Praze....a získávala informace,které mi pomáhaly pochopit věci,na které jsem hledala odpovědi. Věnovala jsem se poznávání sebe sama více než pět let a postupně malýma krůčkama jsem došla k určitému poznání a uvědomění a stala se terapeutkou a otevřela jsem si poradenství osobního rozvoje kde pomáhám lidem poznat sebe samé jací opravdu jsou. Dávám informace, jak mohou svůj život změnit, tak aby byli štastní a spokojení. Učím je harmonizovat sebe samé i své okolí, učím je meditovat a léčit se slovem, mantrou, pochopením, odpuštěním. 

Používám a doporučuji karty zdraví, vztahů, karty srdce a duše od paní Zdenky Blechové i její vydané knihy. Také paní léčitelku Jožku Wenkeovou a její centra pro zdraví - jejich učení jsou mi blízká a sdílím jejich názory, metody k uzdravení. Používám zrcadlo k práci na sobě, dále havajskou techniku Hooponopono, miluj svůj život, cesta k sobě je zajímavá a neustále je se co učit. Jsem štastná, že mohu být kanálem informací pro Vás, kteří na sobě chcete pracovat s energií Lásky a Světla a tím si prozářit, vyčistit, uzdravit, ochránit vše potřebné v sobě a kolem sebe.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky